google-site-verification=VqRmorwMCLd-SVxUuBhdd7a71i-HGd6SsQKWhHMVpGA
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/kiraliksessistemiankarasessahne/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905332515913
  • https://twitter.com/hasomotikom
  • https://www.instagram.com/ankarasessahne
  • https://www.youtube.com/channel/UCzpp1xSHroONNEM8vIMBbFQ

 SES SİSTEMİ KİRALAMA

 

 

Ses Sistemi Kiralama ve Sahne Ekipmanları Kiralama

#sessistemi,#ışıksistemi, #robotışık, #ledekran, #ledtv, #videowall, #fuarmalzemeleri, #trusssistemi, #yakamikrofonu, #çadırkiralama, #delegemikrofonu
Kiralık Ses Sistemi, Ses Sistemi Kiralama Ankara, kiralık ses sistemi ankara, kiralık hoparlör, ankara ses, kiralık ses sistemi fiyatları, sahne kiralama, mikrofon kiralama, ışık kiralama ankara, çadır kiralama, kiralık çadır, anfi kiralama, ses sahne fiyatları, ses sistemi kiralama fiyatları, hoparlör kiralama, en uygun ses sistemi fiyatları 

HİZMETLERİMİZ

Ses Sistemi Nedir?

SES SİSTEMİ NEDİR ?


Ses Sistemi Nedir? Kullanım Alanları Nelerdir?

       Birden fazla ses vericisinin, aynı anda aynı ses için çalıştığı düzeneklere ses sistemi denir. Çoğu zaman günlük hayatımızın her aşamasında kullandığımız ses sistemleri, teknolojinin de gelişmesiyle farklı ihtiyaçlara cevap vermeye devam ediyor. Artık ev, araba, ofis ve diğer birçok alanda sisteme ihtiyaç duyuyor, ihtiyacımıza yönelik çoklu alternatifli çözümler bulabiliyoruz.

Günümüzde ses sistemleri, birçok alanda kullanılmakta ve bu arz-talep dengesi karşılığında da birçok yeniliği beraberinde getirmektedir. Artık ses sistemi kullanılmayan sinema salonu, firma veya organizasyon mekânıbulunmamaktadır. Ancak yüksek oranda verim almak için de ekipman ve kurulumun kalitesinin yüksek olması amaçlanmalı, bu doğrultuda seçim yapılmalıdır.

Ses sistemi kurulumu nasıl yapılır?


   Ses sistemleri kurulumu, genel olarak belirli standartları yerine getirdikten sonra alanında uzmanlaşmış kişiler tarafından tamamlanabilir. Kullanımı konusunda alışık olunan ve standartları yerine getiren sistemler hem kurulumu yapan firmayı, hem de kullanıcıyı uzun vadede rahat ettirir. Örneğin 3 + 1 ses sistemi, kurulumu ve kullanımı en pratik ses sistemlerinin başında gelir. Her ses sisteminde olduğu gibi bu ses sisteminde de nasıl ve hangi oranda bir sesistendiğine karar verilmelidir. Kararını verilen sesin standardize edilip, amfi ve ses vericilerinin birbirine bağlanması gerekir.

   Bilgisayara bağlantı işlemi gerçekleştirilecek ses sisteminin kurulumu sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, ana kart olacaktır. Performansı yüksek bir ses elde etmek için yapmanız gereken ana kartınız üzerine ses sistemini tek bir jack girişiyle bağlayabileceğiniz birden fazla giriş olacaktır. Bunun içinse ilk hakkında bilgi sahibi olmanız gereken konu; ses kartınızın dâhili veya harici oluşudur. Buna göre girişe dair yönlendirmeye sahip olup, yazılım ile de son ayarlarınızı yapabilirsiniz.

Ev İçi Ses Sistemleri Kullanımı

      Surround sistem denilen, çevresel ses sistemleri son yıllarda evlerde de sıklıkla tercih ediliyor. Gerçekçi bir ses sistemi yakalamanızı sağlayan bu sistemler, çok kanallı platformlar sayesinde sinema ve televizyon kullanımını daha da keyifli hale getiriyor. Görüntü ve ses kalitesinin artması, kullanıcıları 5.1 sistemi almaya doğru yönlendiriyor.

     AV (ses ve görüntü) alıcı ve hoparlörlerden oluşan ses sistemleri, aynı anda birçok alıcıya da bağlanabilme özelliği ile ses ve görüntü aktarımını da kolayca yapmanızı sağlar. kiralık ses sistemi

 kiralık ses sistemi fiyatları